Diplomatické reporty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kdo za koho hrál? Aneb jak to tipoval DC (Prusko)

Goto down

Kdo za koho hrál? Aneb jak to tipoval DC (Prusko) Empty Kdo za koho hrál? Aneb jak to tipoval DC (Prusko)

Příspěvek pro Admin Sat Nov 05, 2016 12:05 am

Tipuji, kdo za koho hrál (tipováno, než GM odtajnil jména hráčů):
Odzadu:
Rusko: Protičínská ofenzíva byla pěkná, ale to vrhnutí se po sobě s britem v SA? Imho to nikdy nehrál, což to redukuje na Grtka a Dejndoga, a tahově byl lepší, takže Grtek. Jen škoda, že ho stabnul Japonec.
Holandsko: Majk, snad nikdo jiný nenaznačuje tolika void rozkazy.
Prusko: To fakt nevím, posílal jsem pruské tahy, tak teda tipuju sebe :-)
Japonsko: Pán, který naservíroval Turecku vítězství potopením Ruska? No tahat ± umí, ale strategii na imperiální mapě asi ještě nepřičichnul (ach ty pobřeží v severní Koreji…). Tipuju Dejndoga (a využívám při tom mimoherní info, že při jedné příležitosti jsem GuMoval jinou hru, kde se Dejndog omluvil a časově to tuším korelovalo s odkladem kvůli Japonsku v Kataně :-))
Brazílie: jasná Stopovina, vletět někomu do zad a pak po něm chtít, aby bojoval proti nebezpečí z druhé strany udělá kde kdo. Ale jedině Stop to zopakuje 2× a diví se, že mu to neprošlo…
Británie: Hrozně mu trvalo, než se k něčemu v rozhoupal. A i pak byl schopný začít tlouct do Ruska místo Pruska. Takhle pasivní a reaktivní je ze zbylé dvojky Mortalhead. Vědět to dopředu, nechám Británii na pokoji, dokud nebude Rusko mrtvé – a on by mě nechal.
Turecko: Zbývá tam Fraglin, všechna čest, hrál to dobře.

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 109
Join date : 13. 10. 16
Location : Praha

https://report.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru