Diplomatické reporty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Report Brazílie - hráč Stop

Goto down

Report Brazílie - hráč Stop Empty Report Brazílie - hráč Stop

Příspěvek pro Admin Sat Nov 05, 2016 12:15 am

Dobrý večer
mám toho moc a ještě ten fotbal, takže se omlouvám za trochu zpoždění.
Napřed důvody proč jsem v zájmu zkrácení partie nechal Turka vyhrát o pár let dřív :-) ačkoliv by asi vyhrál stejně, gratuluji mu a myslím , že hrál velmi dobře.
ty první dva nemají nic společnýho se soupeři ani strategií:
1: partie se velmi vlekla, čekalo se spostu dní na budování i ústupy, týdny na tahy…ptám se proč? GM děkuji , vím, že je to děsná práce ale myslím si, že měl být trošku přísnější a nenechat totakhle rozplyznout. Je jistý, že to není jen jeho vina ale on hru řídí.
2: je strašlivé vést válku v Tichomoří přes okraj mapy…v tomhle jsou na tom ty státy velice hendikepovány a já byl rád, že jsem udělal jen dva malé překlepy a né pořádnou botu. Zvlášť když se mapa počmárá void rozkazy je to bludiště…a už mě to prostě nebavilo.
teď ty ostatní k partii samotné.
3. Prusko…katas­trofa… né to přeháním, ale tipoval jsem tam obranáře Mortalaa DC mě tedy nemile překvapil. Vyčítá Japonci…ten pán co daroval turecku vítězství…aha…a co dělal on?!? Festung Europu?!? Je jasné, že zpočátku nic jinýho hrát nemohl , ba dokonce to zahrál velice dobře…ale pak ta pasivita?!? jeho opakování podpory podpor mě znechutilo a přivedlo k myšlence, že s tímhle pánem teda remizovat nechci, vrátím se ke své staré, oblíbené, hře na pořadí napadnu proradně Holaňdana /ano tady výraz Stopovina sedí a nejsem na to pyšný/ a nechám Turka prorazit v Africe
4. Jak Holaňdan sám píše párktát jsme se neshodli ve strategii, ono je to v téhle partii těžké a Turek , který měl volné ruce v Evropě nás lisoval. Ale moje vylodění v Africe nebylo jen snahou ukončit partii viz bod 3 ale pokud by Majk nezrušil armádu, mohli jsme tam turka obejít a já postupovat přes Keňu na Káhiru. Turek by to bránil jen těžko a pokud by se snad konečně přidal i Prušák tak to ubránit nemohl a remíza byla jistá.
5. Bylo mi vytknuto, že jsem se navezl Mexiku do Kuby a pak mu vyplenil hlavní město…prý se to tak z Evropy zdálo, že mi nabízí spojenectví…hmmm…mně to teda nepřipadlo ale ani trochu a docela bych chtěl znát mexický názor.
6. Francouz -dost slabý a hodně "nečitelný! ale to je těžká velmoc a těžko se za ni hraje , to znám sám. Já ho chtěl z počátku za spojence, ale on chtěl ty atlantický ostrovy a bez vyjednávání se prostě není možné dohodnout.
7. Británii též gratuluji za hru i tradičně korektní přístup. Po té co jsme mu společnými silami zabránili vyhrát hrál ferově na remízu…na rozdíl od Prusa s Turkem bojoval
Ostatní nehodnotím protože jsem to nestihl sledovat.
Partie to byla zajímavá, složitá jen velmi zdlouhavá, ale i tak vám děkuji a pokud se někomu zdají některé mé názory moc na tělo omlouvám se.

Stop císař většiny Jižní polokoule :-)

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 109
Join date : 13. 10. 16
Location : Praha

https://report.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru