Diplomatické reporty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Report Rakouska - hráč Jrd

Goto down

Report Rakouska - hráč Jrd Empty Report Rakouska - hráč Jrd

Příspěvek pro Admin Sat Nov 05, 2016 1:01 am

Rakouský report:

Ahoj,
díky GM za vedení hry.
Co se týká hry, tak Rakousko jsem zrovna moc nechtěl, ale to je život. Řekl jsem si, že budu hrát aktivně a budu se snažit si najít kvalitního spojence. První se vcelku povedlo Druhé ne.
Hned první tahy se ukázalo, že můžeme velmi dobře spolupracovat s Itálií proti Turecku. Při pohledu na mapu jsem a i vzhledem k počátečním ziskům jsem viděl rozdělení Itálie celé Turecko a já Srbsko, Bulharsko a Řecko. Tedy dělení 3:3, což mi přišlo z rakouské strany jako přijatelné a pro Itálii určitě výhodné. Já měl navíc potenciál na Rumunsko, stejně jako Itálie měla Tunis.
V momentě, kdy Turek byl na kolenou, dvě domovská turecká centra měl Ital, tak se dle mého zbláznil a zaútočil na mě. Stále jsem nepochopil proč to provedl. Flotilu jsem měl v Řecku, takže v Jaderském moři neprudila, další jsem nestavěl. No, ale holt jsem si vybral špatného spojence. V podstatě tím vzal sobě i mně jakoukoliv naději na solidní výsledek, když jsme naopak už v podstatě měli krytá záda a mohli se každý zaměřit svým směrem a na kontinentu spolupracovat.
Následkem napadení od Itálie jsem se musel začít bránit, Ital rezignoval na své državy v Turecku, takže jsem se dostal i pod turecký tlak. To jsem nemohl ustát. Rozhodl jsem se, že kašlu na nebránitelný Terst. Vzhledem k situaci Ruska jsem se odhodlal ke stěhování MÝCH NÁRODŮ na sever. Spokojeně jsem dopochodoval do Moskvy, obsadil Sevastopol a na šesti jednoutkách čekal co bude.
Na západě zcela jasně vyhrála Francie a drtivě se blížila k výhře. Nebylo nad čím přemýšlet, šel jsem budovat obranou linii, abychom Frantíka nenechali vyhrát. V tu chvíli se zase stalo něco, co moc nechápu. Rus se rozhodl, že místo obrany začne bojovat o svá původní centra. Stejně Turek místo, aby hledal cesty, jak zabránit výhře Francie začal útočit všemi směry. V tu chvíli jsem se vykašlal a na jakékoliv strategické nebo taktické myšlení rezignoval a bojoval pouze o přežití s co největším množstvím jednotek. Vtipné je, že jsem skončil stejně jako Ital, který v podstatě celou hru neměl nepřítele.
I takové hry, zvláště v gunboatu člověk zažije. Pochvala Francii za dobrou hru! Naopak posílám sadu mínusů do Itálii a Ruska.

Jrd

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 109
Join date : 13. 10. 16
Location : Praha

https://report.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru