Diplomatické reporty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Report Itálie

Goto down

Report Itálie Empty Report Itálie

Příspěvek pro Admin Thu Mar 16, 2017 5:18 pm

Začal jsem protirakousky a do roku 1906 se mi většinou shodou okolností podařilo získat Terst, Srbsko a Řecko. Svou pozici bych považoval za skvělou, kdyby v tom samém roce nepohltilo Německo Anglii, v této chvíli mi bylo jasné, že Francie se nemá šanci sama ubránit a můj postup proti Rakousku bude mizivý, pokud ho bude podporovat Rusko. Jediným řešením podle mě bylo vyslat jednu flotilu na pomoc Francii a doufat, že ta si to špatně nevysvětlí(jedna flotila by se nemusela brát jako invazní síla) a zároveň zkusit navrhnout Rusku rozporcování Turecka s Rakouskem mezi nás, abychom pak mohli v klidu čelit Německu. Ani jedno se bohužel moc nevydařilo Francie si přítomnost mé flotily bohužel vysvětlila špatně a vyklidila předčasně pozice Německu a Rus se rozhodl, že porcování je sice hezká myšlenka, ale jedině pomalu a tak aby připadlo takřka vše jemu. Výsledek byl bohužel ten, že Francie utrpěla velké ztráty, Německo proniklo do Středozemního moře a já pořád musel mít jednotky vázané v Turecku, protože jsem nemohl jejich flotilu nechat provádět záškodnické akce v mém týlu. V té době jsem na Rusa byl neskutečně nas... Německý Petrohrad a jejich flotily u mých břehů, to nevypadalo dobře. Naštěstí Francie stále svá tři centra držela a nebyla ani v ohrožení, že o ně v brzké době přijde. Turecko konečně padlo a mě se uvolnila další flotila pro boj s Německem. Rus pak byl schopen přejít z obrany proti Německu do velice úspěšného protiútoku a problémem tak zůstaly jen tři Německé flotily ve Středozemním moři, přesněji hlavně ta v Neapoli, protože se dostala za moji obranou linii. Dost zoufalým způsobem se mi ji nakonec podařilo zničit a jelikož nehrozilo, že by v dohledné době do Středozemí pronikla jiná Německá flotila, tak mě posun těch zbývajících dvou nechával v klidu, protože nad nimi jsme měli početní výhodu. Partie byla velice zajímavá, ale šance, že by ji ještě někdo dovedl k vítěznému konci mi přišla mizivá, takže jsem na návrh remízy kývl.

Daevin

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 109
Join date : 13. 10. 16
Location : Praha

https://report.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru