Diplomatické reporty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Report Itálie - hráč Grtek (Tadeáš)

Goto down

Report Itálie - hráč Grtek (Tadeáš) Empty Report Itálie - hráč Grtek (Tadeáš)

Příspěvek pro Admin Mon Oct 31, 2016 11:34 pm

Já mám k partii jen několik málo poznámek:

1) je zázrak, že jsem vůbec hrál.. Přišel jsem jen na skok, neb jsem měl večer v plánu návštěvu nějaké přednášky, ale díky tomu, že velká část přihlášených nakonec nedorazila, tak jsem partii rozehrál. Nu a když už jsem ji rozehrál, tak mě zaujala natolik, že jsem ji i dohrál.

2) Na to, že jsem neplánoval hrát a na to, že jsem si vylosoval slaboučkou Itálii, tak vnímám druhé místo jako docela úspěch...

3) neměl jsem dopředu připravenou žádnou herní strategii, nechal jsem se zavát tam, kam mě vývoj partie táhl. Všechny zásadní zlomy v mé hře - zrada Rakouska, pozdější obrat proti Turecku - byly rozhodnuty až v posledních vteřinách před TOTem, většinou spíše intuitivně, než jakkoli jinak.

4) ukázalo se, že stejně tak, jak jsou někteří hráči snadno manipulovatelní (viz turecký report), tak jsou někteří hráči do stejné či větší míry tvrdohlaví a nepřesvědčitelní (viz anglický report), i na svůj vlastní úkor...

5) jako tradičně v živé partii spousta chyb, ale to je asi dost normální.. Mrzí mě ty neprovedené rozkazy na neuvedené bulharské pobřeží, stejnou chybu jsem udělal v živé partii už podruhé, měl bych si na to začít dávat pozor... ;-) Možná jsem mohl bojovat o první místo, takhle to bylo pouze "strong second"...

Grtek

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 109
Join date : 13. 10. 16
Location : Praha

https://report.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru