Diplomatické reporty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Report Holandska - hráč Majk

Goto down

Report Holandska - hráč Majk Empty Report Holandska - hráč Majk

Příspěvek pro Admin Sat Nov 05, 2016 12:10 am

Nic proti Vlastovým detektivním schopnostem, ale hlavně bych pogratuloval Fraglinovi k trpělivému výkonu! Nechal mě v mojí prohrané válce samotného vykoupat tak akorát dlouho.
Za mě to byla zlá partie – spoustu taktických chyb, plus překlik v prvním roce, kdy jsem nevzal Okranu, a Francouz si to nesmyslně vyložil, jako že je jeho. No a navíc to reply all, kterým jsem se definitivně prozradil. Šance vyhrát tu válku asi byla, ale Mortalhead hrál prostě lépe a navíc měl přísun buildů z Ameriky. Čína i Francie mě nechaly na holičkách, tak je aspoň trochu zadostiučiněním, že tam oba chcípli. Škoda, že spolupráce se Stopem selhala na taktice – Fraglin ten zmatek okolo roku 1871 využil dostatečně.
S pozdravem,
Majk

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 109
Join date : 13. 10. 16
Location : Praha

https://report.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Report Holandska - hráč Majk Empty Daevin (Čína) k Majkovi (Holandsko)

Příspěvek pro Admin Sat Nov 05, 2016 12:11 am

Admin napsal:Nic proti Vlastovým detektivním schopnostem, ale hlavně bych pogratuloval Fraglinovi k trpělivému výkonu! Nechal mě v mojí prohrané válce samotného vykoupat tak akorát dlouho.
Za mě to byla zlá partie – spoustu taktických chyb, plus překlik v prvním roce, kdy jsem nevzal Okranu, a Francouz si to nesmyslně vyložil, jako že je jeho. No a navíc to reply all, kterým jsem se definitivně prozradil. Šance vyhrát tu válku asi byla, ale Mortalhead hrál prostě lépe a navíc měl přísun buildů z Ameriky. Čína i Francie mě nechaly na holičkách, tak je aspoň trochu zadostiučiněním, že tam oba chcípli. Škoda, že spolupráce se Stopem selhala na taktice – Fraglin ten zmatek okolo roku 1871 využil dostatečně.
S pozdravem,
Majk

To by mě zajímalo, co bych měl dělat, abych tě za Činu, podle tvého mínění nenechal ve štychu. Celou dobu na mě útočí Rusko s Japonskem a já mám snad kvůli tobě začít válčit s jediným alespoň trochu přátelským sousedem, Británií? No to by byl určitě neskutečně brilantní tah.
Každopádně gratulace Fraglinovi, skvělá partie(původně jsem Turecko měl já fňuk Smile )
Díky GM za vedení partie, ale bohužel ve třinácti hráčích udržet nějaké rozumné tempo je očivdně nemožné.

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 109
Join date : 13. 10. 16
Location : Praha

https://report.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru