Diplomatické reporty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Report Ruska - hráč Kralik

Goto down

Report Ruska - hráč Kralik Empty Report Ruska - hráč Kralik

Příspěvek pro Admin Sat Nov 05, 2016 12:46 am

Nejdříve jsem se domluvil s Turkem a šel jsem v poklidu rozbít Rakušana. Na severu se objevily diplomatické neshody. Poté co jsem se nakonec dohodl na obsazení Švédska jsem z něj byl ještě ten samý rok vyhnán zákeřnou politikou Německa a Anglie. Načež mne Turek zradil. Dohodl jsem se s Němcem a začal válčit s Turkem.
Postupně jsem se začal více domlouvat s Itálií, což vlastně začalo ještě před hanebným Mohamedánským počinem. Začalo několik let naprosté konzervace této nešťastné situace, čemuž přispěly dva špatně zapsané rozkazy, které, kdyby se povedly změnily by průběh války. Mezitím, zcela mimo mou schopnost se zčista jasna zhroutila Anglie, což jí ovšem nezabránilo v tom, aby mi znemožnila zabrání Norska, díky čemuž se poměr sil v oblasti ostře otočil v můj neprospěch, jelikož jsem Němcovi přenechal Švédsko. Ztratil jsem jakoukoliv iniciativu na západě a ještě jsem měl nedostatek jednotek, což spolu s Italovým nezájmem přispělo k postupnému rozkladu mého impéria. Na konci jsem byl naprosto zničen válkou, což vedlo k tomu, že bych byl ochoten se Turkem domluvit, pokud by nejprve nepředkládal neakceptovatelné podmínky a poté neuskutečnitelné sliby. Na konci bylo jedinou motivací mého počínání to, aby Turek nevyhrál.

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 109
Join date : 13. 10. 16
Location : Praha

https://report.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru