Diplomatické reporty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Report Ruska - hráč Matěj

Goto down

Report Ruska - hráč Matěj Empty Report Ruska - hráč Matěj

Příspěvek pro Admin Sat Nov 05, 2016 7:26 pm

Zdravím-V prvém roce jsem dohodl s tureckem dohodu o neútočení (a vzájemný Bugr na černém moři).Také s císař pánem Rakouska mé respektování Galície Halidž,jeho pomoc pro mě do rumunska.Připravoval jsem se na invazi do skandynávie.
Také jsem se dozvěděl o možné spolupráci Rakouska a Itálie
Rusko položilo dohodu 3 let o neútočení s tureckem,proto odmítlo podporu rakušana v útoku.(plus obrana bulharska)
Odměna byla dobyté rumunsko Rakušanem a nutnost stáhnutí -volba na Ukrajinu (Tehdy ústup na Galicii zamítnut)
Příprava odvety a započítání Rakušana mezy cíle odporu
Boj s němcem ve skandynávských vodách a řeč s Francouzem v pozityvněneutrálním duchu.
----
Rusko se domlouvá ke konci 2- roku s italem na sevření Rakušana.Rakušanovy mic moc nenabízí kvůli (dohodě na 3 roky s turkem)Stavíme.
_______
Rusko má v plánu udržet Anglii až do konce,ale buď na to nedosáhne,nebo v admiralitě nezvládnou poslat roskazi včas.
__
Car drtí Rakušana spolu s Italii a turkem a 3- letá dohoda je brzy plněna-rusko má brzy 6. center na stavění (nově Budapešť..)Ruští poradci nevidí v Italovi Hrozbu.
Skáza se ukáže kdž Car kívne na útok proti Turecku a podporu Itala....během 3 následujících let vznikne roskol mezi Turkem a Rusem a Turek postupně strácí země mimo 3 posledních,Ital zabere země rusku ve víchodní evropě ikdyź měl Rus vědnu chíli 7 center.
Na severu Rusko bojuje s němcem anglijí-vazalem Francie a Francouské loťstvo se blíží
Lodě z botonského zálivu se stahují do livonska,armády po souši do Petrohradu a ten je ke konci také stracen a ze strachu o moskvu nedobyt spádky.
Rusko končí s Sevastopolem a moskvou a je za Itálii a Tureckem...Příště bude hrát jinak.
Děkuji za hru,Velké uznái Francii a Itálii...a všichni ostatní také dík

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 109
Join date : 13. 10. 16
Location : Praha

https://report.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru