Diplomatické reporty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Report gamemastera - Crucian

Goto down

Report gamemastera - Crucian Empty Report gamemastera - Crucian

Příspěvek pro Admin Fri Nov 04, 2016 11:38 pm

Několikrát bylo poukázáno na to, že se partie vlekla. Ano, s postupem času čím dál víc, zvláště po Novém roce (tedy od ledna 2016).
Gumování partie jsem vzal s vědomím, že sice nemám s Imperialem žádnou zkušenost, ale spolehnout se mohu na program RealPolitik. Prakticky po celou dobu partie jsem fungoval jen jako „ovladač“ RealPolitiku a průběhu partie jsem se nevěnoval, nemaje na to čas. Tím hůře pro mne bylo, když někdo přece jen tu a tam poslal ručně napsané tahy; bylo to ale jen zřídka.
Byl jsem si vědom jedinečnosti celého podniku a tak (i při mé vrozené nechuti vyhodnocovat v režimu občanské války) jsem vždy čekal na opozdilce, sám jsem tu a tam byl sobě opozdilcem. Udržet po dobu více jak roku bdělou gunboatovou povinnost byl při všem jiném životaběhu a jiných partiích, kde jsem hrál, pro mne celkem tvrdý oříšek.(Pro budoucnost doporučení: gunboatový Imperial hrát v režimu klasických TOTů – bude to efektivnější a pro gamemastera jednodušší. Zkušenost z této partie byla stějně ta, že tahy se nesešly dříve jak za týden.)
Závěrem můj velký obdiv a blahopřání všem hráčům, že přes všechna úskalí (k nimž se i já trochu počítám) dohrály hru do konce!
Blahopřeji samozřejmě vítězi!
Crucian, Gamemaster

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 109
Join date : 13. 10. 16
Location : Praha

https://report.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru