Diplomatické reporty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Report Německa - hráč Daevin

Goto down

Report Německa - hráč Daevin Empty Report Německa - hráč Daevin

Příspěvek pro Admin Sat Nov 05, 2016 12:57 am

Ahoj,
gratulace vítězi, zahrál to opravdu výborně. Díky Grtkovi za vedení partie. Nakonec jsem přeci jen krátké shrnutí za mne sesmolil, takže tady to máte:
Německý pohled
Začal jsem stadardně. Na podzim mě nepříjemně překvapí Italská jednotka v Mnichově. Tenhle tah se mi za Itala nelíbí. Může mu to nabídnout jeden build v prvním roce navíc, ale jinak je pro něj Mnichov neudržitelný, navíc tak defakto posiluje pozici Francie, o což podle mě Ital nestojí, ale budiž. V roce 1902 jsem obklíčen ze všech stran a vypadá to na můj rychlý konec, naštěstí mě překvapivě zachrání Francie. Moje vděčnost vůči ní ovšem padá hned další rok, kdy mi zabírá Belgii. Další rok se mi uvolní východní hranice, protože Itálie i Rusko odtáhnou a já se tedy pokusím obrátit se proti Francii, která zatím provedla invazi do Anglie. Doufám, že společně Francii zatlačíme, ta navíc na jihu čelí tlaku Itálie. Na pozdim jsou moje naděje roztříštěny, Anglie se rozhodne dál útočit na mne a Itálie se otočí proti Rakousku. Stačilo by, aby Anglie nezaútočila na Holandsko a válka mohle dopadnout úplně jinak. Následuje již zoufalý boj proti Anglii a Francii, ve kterém ovšem nemám šanci.

Daevin

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 109
Join date : 13. 10. 16
Location : Praha

https://report.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru